KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografikonst 13746214
nr 1374 6214
Fotografikonst
Oliviero Toscani. Signerad, numrerad 63/200, "Toscani 1", 100x150cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:36:18
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr